Історія підприємиці з Краматорська Ганни Ощепкової, яка релокувала свій бізнес до Коломиї

Краматорський міський центр зайнятості поділився на своїй сторінці у Фейсбуці історією підприємиці Ганни Ощепкової, яка скористалася допомогою від держави і змогла врятувати свій бізнес.

“24 лютого життя кожного українця кардинально змінилося, багато хто розпочав його з нового аркуша та на новому місці.

Так, не виключенням стала історія підприємиці з Краматорська Ганни Ощепкової. У нашому місті пані Ганна започаткувала приватний заклад позашкільної освіти «Сімейний центр «Планета знань», який динамічно та всебічно розвивався. Після початку масштабного вторгнення країни-агресора підприємиця вирішила, що не можна опускати руки та потрібно рятувати власну справу. До того ж під час одного з обстрілів Краматорська одне з приміщень закладу зазнало значних пошкоджень. Пані Ганна скористалася допомогою держави та релокувала свій бізнес до Коломиї. Фахівці відділу взаємодії з роботодавцями #Краматорського_міського_центру_зайнятості запропонували свою допомогу в підборі педагога в центр на новому місці.

У пошуках кандидатів на заявлену роботодавцем вакантну посаду спеціалісти познайомилися з Оксаною Коваленко, яка мала великий досвід роботи педагогом та методистом в дитячому садочку. Пані Оксана також була вимушена евакуюватися з Краматорська спочатку до Франції, а вже потім вона переїхала до Коломиї. Пані Ганна розглянула резюме кандидатів та запросила найбільш відповідних осіб на співбесіду, серед них була й Оксана. Вона вдало пройшла співбесіду, презентувавши свою методику викладання в роботі з дітками.

Фахівці центру зайнятості запропонували пані Ганні оформити компенсацію за працевлаштування внутрішньо переміщеної особи під час дії воєнного стану. Підприємиця дуже зацікавилася інформацією та вирішила оформити дану матеріальну допомогу від держави.

2022 рік довів нам, що у єдності криється наша сила, у стійкості – витривалість, а у вірі – непереможність. Тож фахівці центру зайнятості не зупиняються та продовжують докладати всі можливі зусилля, щоб підтримати та надати всебічну допомогу суб’єктам господарювання”.