Хвороба забрала життя волонтера з Краматорська

Родина краматорських волонтерів втратила свого колегу та друга. Пішов з життя Сергій Однокопилий.

“Сьогодні ми з великим сумом і тугою в серці згадуємо Сергія…

Волонтера ГС “АГЦ «Все Буде Добре», який не дивлячись на серйозне захворювання допомагав тим, хто потребує безпеки!

Сергій був неперевершеною, доброю, людиною, який віддавав усю свою силу і час для допомоги тим, хто того потребував. Він допомагав евакуювати місцевих з Донеччини, які потерпали від обстрілів, завжди стояв на захисті слабких та нужденних, віддаючи своє серце та душу для того, щоб їхнє життя було кращим.

Ми втратили велику людину. Серце Сергія перестало битися. Будемо завжди пам’ятати його, як людину з великою душею та добрим серцем.

Виражаємо свої щирі співчуття рідним та близьким Сергія. Нехай його душа знайде спокій у вічному житті, а пам’ять про нього буде вічно жити в наших серцях”, – повідомляється на сторінці “ВБД Україна” у Фейсбуці.

Теплі слова про Сергія написав на сторінці Краматорське Об’єднання Волонтерів Богдан Зуяков.

“Друзья, сегодня ушел наш друг, напарник, член нашей большой семьи.

Сергей очень многое для всех нас сделал, он вывез с горячих точек тысячи людей и отдавал всего себя на помощь каждому! Друг, спи спокойно, тебя очень будет не хватать. Мы тебе благодарны за всё что ты делал.

Ты всегда мне говорил – Все Буде Добре! Тяжело осознавать что тебя нет, но я верю что ты всё увидишь сверху и увидишь нашу победу ради которой ты помогал, и трудимся мы”.