“Характери Гідності”: Сергій Бондарев

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні.

У цей день згадуємо про подвиг учасників Революції Гідності 2013-2014 років та вшановуємо пам’ять загиблих під час протестів.

Донецька обласна державна адміністрація розповіла у Фейсбуці про проєкт “Характери Гідності”. Він присвячений Героям Небесної Сотні, серед яких є і краматорчани.

“Характери Гідності” – спільний проєкт Національного музею Революції Гідності та ГО “Родина Героїв “Небесної Сотні”. Це серія роликів про те, якими герої Майдану були в житті. Це короткі історії про їхнє дитинство, вчинки, стосунки з близькими, мрії та прагнення. Розповіді найближчих родичів покликані нагадати нам про ціну свободи та відповідальність за її збереження.

Серед Героїв Небесної Сотні є і мешканці Донеччини.

Сергій Бондарев народився 24 листопада 1981 року у Краматорську, проживав на Донеччині, працював у галузі IT. У 2013-му Сергій з перших днів Євромайдану відвідував мітинги у середмісті Києва. 18 лютого 2014 року близько 20:00, перебуваючи поблизу Будинку федерації профспілок України, отримав чотири вогнепальні поранення та помер того дня у лікарні.

“Ми завжди, ні, не ми, це Сергій завжди будував такий маршрут пізнання інших країни, неначе ми місцеві. Ми приїжджали дізнавалися – а де тут ринок, які місцеві супермаркети, що люди купують у цьому місті, у цій країні. До того ж він легко знайомився з людьми, швидко входив у діалог, і якось одразу відкривалися дуже цікаві розмови – про стиль життя, про те, хто ці люди. Як воно у нього так легко виходило – не знаю”, – розповіла Світлана Бондарева, дружина Сергія Бондарева…..”.

Докладніше – у відеороліку.