Гуманітарні штаби / хаби / центри Донеччини особливу увагу приділяють спорту та фізичній активності, бо вони не тільки покращують фізичне здоров’я внутрішньо переміщених осіб, а й допомагають пережити кризові періоди, зменшують тривожність.
Про це повідомляє Донецька обласна державна адміністрація.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/sport-soczahyst-haby-15-03-2024-4_820x360.jpg)
Центр підтримки ВПО Краматорського району «МиРазом у Дніпрі» організував катання на ковзанках на Льодовій арені, що стало не тільки дозвільним заходом, а й джерелом енергії та психологічної підтримки.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/sport-soczahyst-haby-15-03-2024-2_820x360.jpg)
Центри «ЯМаріуполь» з метою піклування про фізичний стан мешканців Маріупольської громади, створюють усі умови для заняття спортом організовують цікаві заняття для отримання позитивних емоцій:
- у Вінниці відбулися спортивні змагання «Козацькі розваги»;
- у Дніпрі проводяться заняття фітнесом, які мають енергійну та динамічну програму.
Залиште коментар
Розгорнути ▼