ГУ ПФУ в Донецькій області працює в штатному режимі: на обліку 949 тисяч мешканців, потреба на соцвиплати – 4,9 млрд гривень

Головне управління Пенсійного фонду України в Донецькій області працює у напруженому, але штатному режимі, виконує всі покладені на нього функції, сама головна з яких – своєчасне нарахування та виплата пенсій, субсидій. пільг та інших соціальних виплат, зазначила на брифінгу начальниця управління Наталія Рад.

Сьогоднішній брифінг був присвячений найбільш поширеним питанням, які надходять від мешканців Донеччини з підконтрольної та окупованої території, а також від тих, хто виїжджає у інші регіони України. Так, були надані докладні розʼяснення для внутрішньо переміщених осіб щодо пенсійного забезпечення, субсидій та пільг.

За інформацією Наталії Рад, зараз на обліку у ГУ ПФУ в Донецькій області знаходяться і отримають виплати 949 тисяч мешканців Донеччини. Загальна потреба на соціальні виплати становить 4,9 млрд гривень. Всі нарахування та виплати робляться відповідно до затверджених графіків.

З початку року Головним управлінням Пенсійного фонду України в Донецькій області надано 38.5 тисяч послуг з різних питань пенсійного забезпечення, з них 14,9 тисяч – в лютому.