пожежа

Горіли будинки та ліс: пожежі у Краматорському районі

Упродовж минулої доби рятувальники Донеччини залучались до ліквідації 19 пожеж на території області, 3 з яких виникли внаслідок ворожих обстрілів.

Про це повідомляє Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) у Донецькій області.

Вчора, 13 квітня, пообіді внаслідок масованого ворожого обстрілу м. Лиман Краматорського району виникли пожежі на території 4 приватних домоволодінь, відкритій території та у лісі. Рятуальники встановили, що відбувається горіння 3 господарчих споруд, 1 житлового будинку, лісової підстилки та сухої трави. Надзвичайники протягом 7 годин боролись із вогняною стихією та ліквідували загоряння. Внаслідок пожежі вогнем знищено 55 га сухої трави, 45 га лісової підстилки, 2 господарчі споруди та покрівлі в житловому будинку й господарчої споруди.

Того ж дня в результаті обстрілу м. Лиман виникла пожежа в лісі на території Лиманського лісництва. На місці події працювали рятувальники 37 державної пожежно-рятувальної частини, які ліквідували загоряння. Вогнем знищено 25 га лісової підстилки.

В с. Зоря Краматорського району ворог обстріляв житловий сектор, внаслідок чого виникла пожежа в приватному житловому будинку. Рятувальники 41 державної пожежно-рятувальної частини, які прибули на місце події, ліквідували загоряння покрівлі будинку на площі 60 кв. м.