горів ліс

Горіли будинки та ліс: пожежі у Краматорському районі минулої доби

Впродовж минулої доби, 4 квітня, рятувальники Донеччини залучались до ліквідації 35 пожеж на території області, 2 з яких виникли внаслідок обстрілу.

Про це повідомляє Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) у Донецькій області.

Вчора об 11:03 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу у приватному житловому будинку, яка виникла у м. Костянтинівка Краматорського району. На гасіння виїхали рятувальники, які вже об 11:36 ліквідували пожежу покрівлі на площі 50 кв. м та перекриття на площі 10 кв. м.

Того ж дня надійшов виклик про загоряння хвойного лісу у с. Діброва Краматорського району. Негайно на пожежу було направлено особовий склад Лиманського гарнізону, які майже 6 годин боролися з вогнем. Рятувальники ліквідували пожежу лісової підстилки на площі 40 га.

пожежа

Вчора увечері у м. Залізне Краматорського району виникла пожежа у приватному житловому будинку. По прибуттю рятувальники встановили, що відбувається горіння житлового будинку. Надзвичайники оперативно ліквідували загоряння на площі 56 кв. м.

Всього протягом минулої доби рятувальники ліквідували 23 пожежі на відкритих територіях. Вогнем знищено понад 32 га сухої рослинності.

Нагадаємо, 2 квітня рятувальники Донеччини залучались до ліквідації 34 пожеж на території області, 3 з яких виникли внаслідок обстрілів.