18 березня об 11:00 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння сухостою на відкритій території у с. Діброва Краматорського району.
Про це повідомляє Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) у Донецькій області.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/431537440_816035590565181_2465669913375865131_n-1024x577.jpg)
На місце події прибули рятувальники 69 державної пожежно-рятувальної частини, які ліквідували пожежу. Вогнем знищено 1 га сухої трави. Причина та обставини пожежі встановлюються відповідними фахівцями.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/431478074_816035507231856_7489483365891274711_n-1024x768.jpg)
Того ж дня о 15:11 рятувальники 37 державної пожежно-рятувальної частини прибули до місця пожежі у м. Слов’янськ Краматорського району. На місці події рятувальники встановили, що відбувається горіння всередині прибудови до приватного житлового будинку. Надзвичайники ліквідували загоряння на площі 25 кв. м.
Залиште коментар
Розгорнути ▼