отруйні комахи та змії

Гаряча лінія у Краматорську: «Укуси отруйних змій та комах. Домедична допомога»

У Краматорську відбудеться «гаряча лінія» 27 травня з 11.00 до 13.00 на тему: «Укуси отруйних змій та комах. Домедична допомога».

Про це повідомляє “ДТМО”. 

Консультацію по цим питанням ви можете отримати по телефону: 050-96-31-707, у завідуючого відділенням анестезіології та інтенсивної терапії КНП «Дитячого територіального медичного об’єднання» КМР, лікаря анестезіолога дитячого Кольнова Олександра Григоровича.

“На дворі весна, тепло, сонячно! Тож багатьох людей вже не втримати вдома. Відпочиваючих в парках, на природі, біля водойм стає все більш. Хоч літо ще попереду…. Утім, погрітися на сонечку любимо не лише ми, а й ті, зустріч з якими для нас є небажаною – змії, комахи, тощо. І для дорослих, і для малих укуси комах викликають не тільки дискомфорт, а й можуть значно погіршувати самопочуття та викликати важкі алергічні реакції. Ще гірше коли це буде укус змії… Отож, що робити, якщо дитину або Вас вкусила комаха або змія? – «гаряча лінія». Тема: «Укуси отруйних змій та комах. Домедична допомога»”, – йдеться у повідомленні.