Фотоконкурс до Міжнародного дня сім’ї “Бережемо традиції свого роду. Донеччина»

З нагоди відзначення Міжнародного дня сім’ї Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром спільно з управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації оголошується фотоконкурс «Бережемо традиції свого роду. Донеччина».

Про це повідомляє Краматорська районна державна адміністрація.

Метою конкурсу є збереження та популяризація сімейних традицій, зміцнення зв’язків між поколіннями, підкреслення цінності сім’ї та її ролі у житті людини.

Для участі у конкурсі необхідно надіслати фотографію, на якій зображено сімейну традицію. Це може бути будь-яка традиція: від спільного приготування їжі до святкування сімейних свят. Фотографія має бути в цифровому вигляді та відповідати темі конкурсу. До фотографії необхідно додати стислий текстовий опис (до 1 сторінки формат А4, розмір шрифту 14, міжрядковий інтервал 1), де буде розкрито суть сімейної традиції. Також необхідно зазначити контактну інформацію про учасника (ПІБ, місце проживання, контактний телефон, електронна адреса).

Вимоги до фотографій:

– Фотографія в форматі .jpg або .png, роздільною здатністю не менше 800×600 пікс.

– Фотографії мають бути зроблені у високій роздільній здатності

– Фотографії мають бути оригінальними та не запозиченими з інших джерел.

– Фотографії не повинні порушувати авторські права або інші права третіх осіб.

Забороняється:

– вміщувати матеріал, який є дискримінаційним за ознаками походження людини, її соціального і майнового стану, расової та національної належності, статі, освіти, політичних поглядів, ставлення до релігії, за мовними ознаками, родом і характером занять, місцем проживання;

– використовувати або імітувати зображення Державного Герба України, Державного Прапора України, зображення державних символів інших держав та міжнародних організацій, а також офіційні назви державних органів, органів місцевого самоврядування, крім випадків, передбачених законами України у сфері інтелектуальної власності;

– рекламувати будь-які товари;

– вміщувати зображення фізичної особи або використовувати її ім’я без письмової згоди цієї особи;

– мітувати або копіювати текст, зображення;

– публікувати роботу, яка містить елементи жорстокості, насильства, порнографії, цинізму, приниження людської честі та гідності.

Використання зображень та текстів

Всі права на зображення та тексти належать авторам фотографій. організатори конкурсу залишає за собою право на використання надісланих робіт в пресі, друкованих матеріалах, Інтернеті, а також у рекламних цілях конкурсу, з посиланням на авторство.

Фотографії та опис необхідно надіслати на електронну адресу sport.molod.toretsk@gmail.com до 11 травня 2024 року.

12 травня о 17:00 переможця буде обрано за допомогою генератора випадкових чисел.

Усі учасники конкурсу отримають дипломи учасника, а переможці – сувенірні подарунки.

Нехай ваші фотографії стануть чудовою розповіддю про ваші сімейні традиції!