Фестиваль Безпеки 2024 «Ризики у фокусі»

Фестиваль Безпеки 2024 «Ризики у фокусі»: троє рятувальників Донеччини отримали нагороди

У Конгресно-виставковому центрі «Парковий» відбувся Фестиваль Безпеки 2024 «Ризики у фокусі». Захід відбувся 23 березня за участю представників Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Національної поліції, волонтерів та освітян, які успішно завершили курс з навчання населення з попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів. Троє рятувальників Донеччини отримали нагороди за свою роботу.

Про це повідомляє Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) у Донецькій області.

У Фестивалю взяли участь 100 найкращих інструкторів з навчання щодо потенційних ризиків від вибухонебезпечних предметів, серед яких 6 рятувальників Донеччини. Учасники мали змогу обмінятися досвідом, підвищити професійні навички та отримати актуальну інформацію в галузі навчання населення, а також підвищити обізнаність у сфері надання домедичної допомоги.

Троє рятувальників Донеччини перемогли в номінаціях: “Очна сесія навчання” – головний інспектор управління запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління Інна Фоміна, “Онлайн сесія інформування” – головний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Краматорського РУ Вячеслав Михайленко, “Побудинковий обхід” – головний інспектор відділу організаційно-профілактичної роботи Краматорського РУ Євген Губарєв.

Такі заходи проводяться задля підвищення обізнаності українців у питаннях мінної безпеки, адже очищення української землі від масштабних ворожих мінувань може зайняти багато часу навіть після завершення розв’язаної росією війни.