Часів Яр

“Фактично вони роблять два кроки від міста”. Як виїжджають люди з Часового Яру

У Часовоярській громаді залишаються 645 людей, станом на 27 червня, це переважно люди похилого віку, які не хочуть виїжджати. Є такі, які їдуть власними автівками за межі міста Часів Яр.

Про це в ефірі “Еспресо” розповів начальник Часовоярської міської військової адміністрації Сергій Чаус, повідомляє Суспільне.

“Саме цим варіантом вони не виїздять далеко, а виїздять до найближчих сіл, знаходять там знайомих або вільні будинки, домовляються й переїздять туди. Фактично вони роблять два кроки від міста і все”.

За словами Чауса, за два роки повномасштабної війни дороги не ремонтувались, покриття ушкоджене, також люди виїздять під обстрілами та літаючими дронами, під звуки вибухів та, бо “в місті не буває тихо”.

Минулого тижня більше 6 людей вивезли, на цьому тижні люди не виявили бажання виїхати, повідомив він. Станом на 23 червня, тут залишались 650 жителів.

У мікрорайоні “Канал” тривають постійні бої, котрі не зупиняються, а мікрорайон “Східний” знищений вщент, там від будинків лишився фундамент, уточнив начальник МВА.

Що відомо про Часів Яр на Донеччині

Часів Яр розташований за 15 кілометрів від захопленого російськими військами Бахмута. З населеного пункту евакуювали всіх дітей. До повномасштабного російського вторгнення в Україну у громаді проживали 13 тисяч жителів.