Фахівці зайнятості надають допомогу

Фахівці зайнятості надають допомогу мешканцям сіл Святогірського району

Днями фахівці Слов’янського міського центру зайнятості разом з представниками відділу соціального захисту населення Святогірської міської ради провели виїзний захід для мешканців села Хрестище. 

Про це повідомляє Донецька обласна державна адміністрація.

Громадяни отримали консультації стосовно пошуку роботи, складання резюме, навчання за допомогою служби зайнятості. Бажаючі проходили тестування на визначення професійних схильностей. Людей, що зацікавились в започаткуванні власної справи, проінформували про програми фінансової підтримки від служби зайнятості та урядовий проєкт «єРобота» «Власна справа». За допомогою фахівців було складено 5 резюме для пошукачів, 8 людей пройшли тестування.

Директорка Слов’янського міського центру зайнятості Ольга Рибальченко зустрілась з завідувачем сектору з питань відновлення територій Святогірської міської військової адміністрації Сергієм Чевелою та старостою Хрестищенського старостинського округу Сергієм Біликом. Обговорювались питання посилення співпраці з органами влади, соціальними партнерами, волонтерами та громадськими організаціями, роботодавцями. Крім того розглянули можливість залучення якомога більшої кількості безробітних до суспільно корисних робіт.

Крім цього спільно з представниками Товариства Червоного Хреста в Україні фахівці центру зайнятості відвідали села Адамівки та Микільського Святогірської міської територіальної громади, де також надавали послуги та інформували місцевих мешканців про сучасні сервіси та можливості служби зайнятості.

За результатами виїздів 2 безробітних отримали направлення на працевлаштування, 4 особи долучились до суспільно корисних робіт. Двоє жителів громади отримали пакет документів та консультації стосовно складання бізнес-плану для участі в грантовій програмі.