Фахівці Краматорського центру зайнятості провели зустріч з бажаючими започаткувати власну справу

22 лютого фахівчиня Центру розвитку підприємства Краматорського центру зайнятості спільно з начальником управління реєстраційних повноважень та веденню реєстру територіальної громади Краматорської міської ради організували онлайн-зустріч з безробітними особами, які бажають започаткувати власну справу.

Під час заходу розглянули поняття підприємницької діяльності та бізнес-ідеї, перспективи розвитку підприємництва, планування підприємницької діяльності та правові засади ведення бізнесу. Учасникам зустрічі надали детальну інформацію щодо етапів започаткування власної справи. Звернули увагу слухачів на можливості проходження професійного навчання за направленням служби зайнятості за професіями, що сприяють самозайнятості, а саме перукар, манікюрник, візажист, кондитер та інші.

В свою чергу начальник управління реєстраційних повноважень та ведення реєстрів територіальної громади.

поінформувала учасників про умови оподаткування малого і середнього бізнесу в Україні та терміни подання звітності суб’єктами підприємницької діяльності. Ознайомила майбутніх підприємців з сучасними електронними сервісами та інше.