евакуація дітей

Евакуація родин із дітьми: на Донеччині ухвалили рішення по п’яти населених пунктах

Ще для п’яти населених пунктів Донецької області планують запровадити примусову евакуацію родин із дітьми.

Про це повідомив начальник ОВА Вадим Філашкін у Telegram.

Таке рішення ухвалила регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Донецької області. Під примусову евакуацію підпадають п’ять населених пунктів. Зокрема, рішення стосується селища Дробишеве Лиманської громади.

Також примусову евакуацію родин із дітьми планують почати у чотирьох селах Іллінівської громади — Новій Полтавці, Новооленівці, Олександрополі та Романівці.

Тепер рішення регіональної комісії має розглянути Координаційний штаб з питань проведення обов’язкової евакуації в умовах воєнного стану, повідомив Філашкін.

Евакуація з Торецька

На засіданні регіональної комісії розглянули й посилення евакуації з Торецької громади, розповів Філашкін. В напрямку населеного пункту триває один із російських наступів.

“Щодня ворог обстрілює громаду з усіх видів озброєнь, у тому числі використовує авіабомби та безпілотники, знаходитись тут вкрай небезпечно”.

Що відомо про евакуацію з Донеччини

Щоб безкоштовно виїхати з Донеччини до безпечного регіону необхідно:

  • залишити заявку за телефоном 0988903318 або 0662856290, для евакуації тяжко хворих і людей з інвалідністю: 0800332614, 0997104872, 0993115314, 0961086048;
  • дістатися до місця збору у вашому населеному пункті, звідки буде безкоштовний підвіз до евакуаційного поїзда у Покровську.

“Підготовлені безкоштовні місця для проживання переселенців, яких розміщують у закладах комунальної власності(визначених місцями тимчасового проживання) Волинської області”, — додали в адміністрації.

Аби звернутись ВПО до Волинської облдержадміністрації треба зателефонувати за номером: 066 657 09 15.