Естафету ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад прийняли юні географи, математики й хіміки

5 лютого 2023 р. розпочався ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії, математики й хімії. До участі в цих олімпіадах було запрошено 285 учнів закладів загальної середньої освіти Донеччини.

Юні географи (запрошено 91 учня/ ученицю) завдяки завданням, запропонованим на олімпіаді з географії, «занурилися» у підводний світ морів та океанів, підземний світ вулканів та піднялися високо над землею, щоб розкрити зміст фізичних процесів та явищ. А також уявили себе діячами політики та економістами, щоб запропонувати шляхи відновлення України після Перемоги та зробити її ще сучаснішою, більш розвинутою та розбудованою державою.

Олімпіади посідають вагому нішу в етапах оцінки знань школярів. Математична олімпіада зорієнтована на те, щоб діти розв’язували нестандартні задачі. До ІІІ етапу було запрошено 92 учні / учениці Донеччини.

Цього дня відбулася й олімпіада з хімії, до якої було запрошено 102 учні / учениці закладів освіти Донецької області. Учасники зустрілися з оргкомітетом і журі перед початком змагань, отримали привітання та інструктаж, долучилися до виконання запропонованих завдань.

Усі змагання відбуваються на платформі «Olymp».

Завершують олімпіадний марафон 11-12 лютого 2023 року змагання з трудового навчання / технологій, англійської мови, української мови та літератури, фізики, інформаційних технологій (ІІ тур).