Екскурсія “Крам-на-Торі”: Подорож у Серце Міста

Сьогодні, в історичний день, до Книжчиного дому Дитячої Центральної Бібліотеки завітали особливі гості – внутрішньо переміщені особи та люди з обмеженими можливостями. Під покровом підтримки Громадської Організації “Фонд Розвитку Громади” відбулася екскурсія “Крам-на-Торі”, присвячена вивченню історії та культурного багатства міста Краматорська.

Протягом заходу учасники занурилися у світ історії Краматорська, дізнавшись про різні версії походження назви міста та побачивши, як воно з’явилося на карті світу. Через кураторів екскурсії вони пізнали цікаві факти про природу, історію та архітектуру міста, відкривши для себе найзаповітніші куточки Краматорського ландшафтного парку.

Особливий акцент був зроблений на знайомстві з видатними особистостями, які народилися та розвивалися в місті. Учасники екскурсії занурилися у світ життя та досягнень відомих краматорців, яких знають не лише в межах міста, а й далеко за його межами.

Можливо, деякі з учасників екскурсії вирішать оселитися в нашому місті назавжди, знайшовши в ньому свій новий дім. Інші, можливо, повернуться до своїх домівок, але ми сподіваємося, що всі вони збережуть найтепліші спогади про наше місто та його неповторний дух.

Екскурсія “Крам-на-Торі” стала не лише можливістю вивчення історії та культурного доробку міста, але й знайомством з його гостинним серцем, яке відчувається в кожному його куточку. Нехай ця подорож залишить незабутні враження та надихне всіх на нові відкриття та пригоди.