З 30 квітня по 2 травня Київ став місцем проведення двох національних змагань з дзюдо – чемпіонату України серед юнаків та дівчат до 16 років і Кубку України. Спортсменки Донецької області відзначилися на цих стартах 4 нагородами: 1 золотою, 1 срібною та 2 бронзовими.
Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/439437197_841033244728751_3602856514027513100_n-1024x683.jpg)
На чемпіонаті України U16 у ваговій категорії 70 кг тріумфувала Анастасія Зубко – вихованка Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи (тренери Софія Дарчук, Дмитро Ігнатенко, перший тренер Діана Халматова). Вона здобула 4 перемоги над суперницями з Чернігівської, Рівненської, Черкаської та Дніпропетровської областей.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/440455087_841033338062075_4239939339726490647_n-1024x684.jpg)
У рамках Кубку України на п’єдестал пошани зійшли три дзюдоїстки Школи вищої спортивної майстерності Донецької області, тренерами яких є Дмитро Ігнатенко та Микола Ящук. Мілена Кухар стала срібною призеркою в категорії 48 кг, Меланія Водянна та Аліна Шилова вибороли «бронзу» в категоріях 52 кг і 57 кг відповідно. У активі Мілени та Меланії по дві перемоги, у Аліни – три.
Залиште коментар
Розгорнути ▼