Дитяче територіальне медичне об’єднання отримало допомогу від благодійників з Калушу, Івано-Франківської області. Про це повідомили лікарі у Фейсбуці.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/331024043_740344050748276_8237829268971016305_n-576x1024.jpg)
“Вже не першій раз з міста Калуш Івано-Франківської області до нашої лікарні надходять гуманітарні вантажі. Цього разу ми отримали допомогу від Громадської організації «Союз Українок» КМФ.
Для найменших наших пацієнтів були передані памперси різних розмірів від 0 до 2, крем для немовлят під підгузки, дитячі пляшечки та соски; для медичного персоналу антисептик для рук та захисні маски.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/330792860_1343342799567146_3945158720478738707_n-1024x576.jpg)
Весь колектив КНП “Дитяче територіальне медичне об’єднання” Краматорської міської ради дякує команді волонтерів ГО «Союз Українок» КМФ за надану допомогу.
Ваша волонтерська діяльність це неймовірний імпульс добра.
В народі кажуть, що добра людина – це щаслива людина, і доброта обов’язково повертається до того, хто ії віддає. Хай Вам всім Бог посилає своє благословення на Ваші добрі діла!”.
Залиште коментар
Розгорнути ▼