спортмайданчик

Директорка розтратила понад 2,6 млн грн шляхом «подвійного» будівництва спортмайданчика на Донеччині

Директорка комунального підприємства підозрюється у розтраті понад 2,6 млн грн за рахунок «подвійного» будівництва спортмайданчика.

Про це повідомляє Донецька обласна прокуратура.

У вересні 2019 року директорка комунальної фізкультурно-оздоровчої установи «Добропільський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» внесла до відділу сім’ї, молоді та спорту Добропільської міської ради пропозиції щодо виготовлення проєктно-кошторисної документації для реконструкції спортивного майданчику, розташованого у м. Білозерському.

За задумом посадовиці, даний об’єкт «мав перетворитись» у мультифункціональний майданчик для занять ігровими видами спорту. При цьому вона достовірно знала, що його збудовано іншим підприємством. Попри це у грудні посадовиця уклала фіктивний договір підряду з товариством, яке зобов’язалось провести уявні додаткові роботи на майданчику, де фактично діти вже займались спортом. За результатом начебто виконаних будівельних робіт підозрювана підписала відповідні акти, на підставі яких підряднику сплачено бюджетні кошти у сумі понад 2,6 млн грн.

Максимальне покарання за санкціями статей – 12 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на 3 роки та конфіскацією майна.