Директор Донецького обласного центру зайнятості провела брифінг

23 лютого відбувся брифінг директора Донецького обласного центру зайнятості Валентини Рибалко на тему: «Ринок праці в умовах війни: пошук можливостей та підтримка бізнесу».

Представників ЗМІ було поінформовано про виклики на ринку праці, спричинені військовими діями, підведено підсумки роботи служби зайнятості в умовах воєнного стану.

Незважаючи на усі труднощі, служба зайнятості Донеччини продовжує надавати клієнтам весь необхідний спектр послуг. Від початку воєнних дій максимально спрощено та автоматизовано ряд послуг, запроваджено нові сервіси та розпочата робота щодо реалізації низки урядових програм.

Під час брифінгу йшлося про механізми стимулювання та підтримки роботодавців, які наразі успішно використовуються службою зайнятості. Зокрема, про компенсації витрат на оплату праці внутрішньо переміщених осіб під час воєнного стану та виплату допомоги по частковому безробіттю.

Окрім цього, увагу присутніх було зосереджено на нових активних програмах зайнятості, які запрацювали з початку лютого 2023 року. Новації направлені на стимулювання бізнесу до створення нових робочих місць та працевлаштування окремих категорій зареєстрованих безробітних, яким складно знайти роботу. Розширення програми компенсацій роботодавцям дозволить активізувати ситуацію на ринку праці.

«Війна принесла багато змін і викликів. Найкраще, що ми можемо зробити сьогодні, не знаходячись безпосередньо на передовій, – це забезпечити економічний тил країни. Тому для служби зайнятості головними чинниками впродовж року будуть якісна комунікація з роботодавцями та підтримка бізнесу!», – зауважила Валентина Рибалко.

Єдиний портал вакансій з пошуку роботи https://jobportal.dcz.gov.ua.

Чат-бот Донецької обласної служби зайнятості у месенджері Telegram https://bit.ly/2UnnJwh.

Call-центр Донецької обласної служби зайнятості 0 800 33 61 67.