крадії

Двоє мешканців Лиману обкрадали місцеві заклади під час окупації

За кілька місяців у захопленому росіянами місті приятелі винесли майно з лікарні, школи, перукарні та магазину. Всі ці факти були встановлені оперативниками та задокументовані слідчими. Наразі правопорушників оголошено у розшук.

Про це повідомляє Краматорське районне управління поліції Донецької області.

Відразу після звільнення Лиману восени 2022 року на деокупованій території відновила роботу Національна поліція України. Правоохоронці збирали докази воєнних злочинів рф та правопорушень, до яких були причетні місцеві мешканці. Розкриття та розслідування цих злочинів триває й зараз.

Співробітники карного розшуку поліції Лиману отримали інформацію про те, що двоє чоловіків могли займатись розкраданнями під час окупації. Відразу декілька жителів міста пригадали, як приятелі віком 31 та 36 років часто носили та перевозили по вулицях різне майно.

Самі підозрювані втекли разом з окупантами і, як з’ясувалось, було від чого. При огляді житла одно з них правоохоронці виявили речі меблі, електроприлади та медичні прилади, що раніше знаходились явно в інших місцях. У квартирі знаходилось майно з центральної лікарні, зі школи та перукарні поруч. Звичайно, не забули крадії й про місцеві магазини.

За даними фактами відділом поліції №3 Краматорського РУП було оголошено про підозру у злочинах, передбачених ч. 4 ст. 185 (Крадіжка, вчинена у великих розмірах чи в умовах воєнного або надзвичайного стану) Кримінального кодексу України. Фігурантів оголошено у розшук.