Два краматорця розкрадали місцеві кладовища

Поліція встановила причетність двох краматорців до розкрадань на місцевих кладовищах.

Чоловіки із “кримінальним досвідом” на двох скоїли близько тридцяти крадіжок металевих виробів з могил. Також один з них періодично “заглядав” до домоволодінь, залишених без нагляду господарями.

Під час оперативної роботи з населенням поліцейські Краматорська отримали інформацію про те, що один з мешканців міста може бути причетним до ряду майнових злочинів. Згодом дані факти підтвердились. Виявилось, що за два місяці 44-річний чоловік скоїв п’ятнадцять крадіжок металевих виробів на кладовищі мікрорайону Лазурний. Також від нього постраждали три приватних будинки у селищі Біленьке, з яких зникла побутова техніка, домашні речі, та інше майно господарів.

Одночасно за аналогічну “діяльність” був притягнутий до відповідальності ще один житель міста. Співробітники карного розшуку встановили, що 30-річний чоловік скоїв серію крадіжок огорож та пам’ятників на кладовищі по вулиці Аероклубна (Кіма).

Правопорушникам оголошено про підозру у скоєнні злочинів, передбачених ч.3 ст. 297 (наруга над могилою) та ч.4 ст. 185 (крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України. До суду їм обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.