29 травня близько 16:30 поліцейські отримали виклик про ДТП у Краматорську, на вулиці Шкільній біля буд. 2.
Про це повідомляє Патрульна поліція Краматорська та Слов’янська.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/445197759_888562056639921_4306282762093209216_n.jpg)
Водій авто Hyundai Elantra повідомив патрульним, що під час руху вулицею Шкільною у напрямку вулиці Залізничної, біля буд. 2, назустріч йому їхав автомобіль пікап сірого кольору марки Mitsubishi, який здійснив з ним зіткнення та поїхав з місця ДТП до прибуття поліції.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/445220725_888562059973254_8808989813605735302_n.jpg)
“Просимо усіх очевидців чи осіб, які володіють будь-якою інформацією з приводу цієї події, зателефонувати за номером 099 706 00 08 та допомогти встановити особу водія, який залишив місце дорожньо-транспортної пригоди”, – йдеться у повідомленні.
Залиште коментар
Розгорнути ▼