Комплекти медичного одягу надали благодійники медперсоналу дитячої лікарні Краматорська.
“Цього тижня до нашої дитячої лікарні надійшла гуманітарна допомога, у вигляді комплектів медичного одягу. Зараз в цей складний для нашої країни час цей якісний спец одяг, який відповідає всім професійним умовам додасть настрою та бойового духу для виконання своїх обов’язок нашим працівникам.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/image-41.png)
Весь колектив КНП «Дитяче територіальне медичне об’єднання» Краматорської міської ради висловлює слова безмежної подяки благодійним організаціям: «Благодійній Фонд «Національна агенція гуманітарної допомоги «ЗДОРОВІ» https://www.facebook.com/NationalAgencyZDOROVI/
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/image-42-576x1024.png)
Благодійна організація «NOVA UKRAINE» https://www.facebook.com/novaukraine.org
Благодійний фонд «Разом для України» RAZOM
Дякуємо Вам! Нехай Ваша доброта повернеться до Вас сторицею. Бажаємо оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру!”, – подякували благодійники медикам.
Залиште коментар
Розгорнути ▼