ДСНС попереджає: у Краматорську збереження врожаю під загрозою через пожежну небезпеку

20 червня рятувальники провели профілактичні заходи на сільськогосподарських підприємствах Краматорcька. Вогнеборці нагадали аграріям, що більшість пожеж у сільськогосподарській галузі зумовлені необережним поводженням з вогнем, випалюванням стерні та порушенням правил експлуатації машин та агрегатів.

Про це повідомляє 12 Державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України у Донецькій області.

Головне завдання хліборобів у літній період – зберегти врожай. В цій нелегкій справі аграріям активно допомагають і співробітники ДСНС, адже період збирання зернових характеризується підвищеною пожежною небезпекою. Загрозливу обстановку створюють спекотна погода, сухі хліба, енергонасичені хлібозбиральні та зернопереробні агрегати. У цей напружений час найменша необережність із вогнем у хлібних масивах – кинутий недопалок, іскри від сільгоспмашин, можуть призвести до пожежі.

Аби попередити виникнення пожеж та загорянь на хлібних масивах, фахівці ДСНС регулярно проводять інформаційно-профілактичні заходи щодо забезпечення належного стану пожежної безпеки та підготовки сільськогосподарських підприємств.