Наступ РФ на Часів Яр:

“Дотискають Богданівку та Іванівське”. Наступ РФ на Часів Яр: дані про ситуацію на ранок від комбата “Ахіллеса”

Армія РФ продовжує “дотискати” два села на флангах Часового Яру, який на Бахмутському напрямку фронту, також намагається вийти на околиці міста.

Про це 11 квітня в етері “Суспільне. Студія” розказав командир батальйону ударних БпАК “Ахіллес” 92-ї ОШБр ім. Івана Сірка Юрій Федоренко.

“За останню добу противник тактичних успіхів не мав. Вони намагаються дотискати населені пункти Богданівка та Іванівське — це фланг Часового Яру. І бити в районі Часового Яру, саме по місту, намагаючись вийти на околиці”.

Федоренко наголосив: в місті Часів Яр російських військових немає. Села Іванівське та Богданівка, за його твердженням, більш як на половину під контролем окупаційних військ РФ.

“Іванівське на поточний момент на 70% перебуває під окупацією противника, 30% під контролем Сил оборони. Богданівка на поточний момент точно така ситуація: десь 70% окуповане, 30% під нашим контролем”, — такі дані озвучив Федоренко.

За його словами, в обох селах тривають бої.

“Як в Іванівському, так і в Богданівці Сили оборони ведуть активну роботу, щоб поновлювати стан та положення. Вибивати противника з зайнятих позицій, тому по декілька вулиць є перехідними з рук в руки”.