Ambulance car speeding, blurred motion

Донецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав гуманітарну допомогу

Донецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав благодійну допомогу від Спілки «Луганська асоціація організацій осіб з інвалідністю».

“Це комплекти термобілизни, термоси, повербанки. Отримана допомога надана для використання цих предметів безпосередньо працівниками центру при виконанні своїх професійних обов’язків і покращення умов праці в ці нелегкі часи для нашої країни і зокрема Донецького регіону в якому відбуваються найжорстокіші бойові дії з супротиву російській агресії.

​Будь-яка допомога та увага зі сторони наших небайдужих громадян, організацій та волонтерів до медичних працівників, які також вносять надвеликий внесок у нашу спільну перемогу, свідчить про дійсну важливість нашої справи і бажання найскорішого приближення нашої перемоги.

Тому, Керівництво та колектив Центру, висловлює слова щирої вдячності Спілці «Луганська асоціація організацій осіб з інвалідністю», в особі голови Спілки Надулічного Миколи Петровича, за турботу і участь, підтримку та за ваші щирі і чуйні серця. За вашу допомогу, яка дає можливість нашим працівникам якісно виконувати професійні обов’язки по збереженню життя наших пацієнтів, які знаходяться в прифронтовій зоні, – повідомляється на сторінці Центру у Фейсбуці.