Донецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав благодійну допомогу від Спілки «Луганська асоціація організацій осіб з інвалідністю».
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/332773385_902680904287950_6063819052261606241_n-768x1024.jpg)
“Це комплекти термобілизни, термоси, повербанки. Отримана допомога надана для використання цих предметів безпосередньо працівниками центру при виконанні своїх професійних обов’язків і покращення умов праці в ці нелегкі часи для нашої країни і зокрема Донецького регіону в якому відбуваються найжорстокіші бойові дії з супротиву російській агресії.
Будь-яка допомога та увага зі сторони наших небайдужих громадян, організацій та волонтерів до медичних працівників, які також вносять надвеликий внесок у нашу спільну перемогу, свідчить про дійсну важливість нашої справи і бажання найскорішого приближення нашої перемоги.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/332499543_1240637163528866_6046631872192145854_n-1024x989.jpg)
Тому, Керівництво та колектив Центру, висловлює слова щирої вдячності Спілці «Луганська асоціація організацій осіб з інвалідністю», в особі голови Спілки Надулічного Миколи Петровича, за турботу і участь, підтримку та за ваші щирі і чуйні серця. За вашу допомогу, яка дає можливість нашим працівникам якісно виконувати професійні обов’язки по збереженню життя наших пацієнтів, які знаходяться в прифронтовій зоні, – повідомляється на сторінці Центру у Фейсбуці.
Залиште коментар
Розгорнути ▼