Донецькоблгаз закупив бронежилети вартістю 16 тисяч гривень 

Приватне акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації «Донецькоблгаз» уклало договір на закупівлю 70 бронежилетів, загальною вартістю 1 мільйон 175 тисяч гривень. Про це свідчать дані системи публічних закупівель Prozorro

Тендер було оголошено 24 червня і у цей же день було укладено договір з ТОВ «Карусель», яке було єдиним учасником торгів. Підприємство зареєстроване у Києві з 2018 року, але основна діяльність та участь у тендерах почалась з травня 2022 року. 

Тож, згідно розрахунків, вартість одного бронежилета, який придбає Донецькоблгаз «Бастіон 4» складає 16,7 тисяч гривень. Цікаво, що на декількох сайтах, які займаються продажем обмундирування, вартість таких моделей бронежилетів 4 класу захисту складає від 5,5 до 6,5 тисяч гривень за штуку. Наприклад, «Розетка» продає такий бронежилет за 6 тисяч гривень, але наразі у наявності саме таких моделей немає. 

Додамо, що це не перша закупівля таких бронежилетів Донецькоблгазом. У березні поточного року вже було проведено тендер на закупівлю 70 бронежилетів вартістю 13 тисяч 250 гривень за штуку. Тоді переможцем також було визначено ТОВ «Карусель». 

Нагадаємо, навесні Донецькоблгаз витратив пів мільйона гривень на ремонт автомобілю Mercedes-Benz GL 500