Донецькі спортсмени здобули медалі на молодіжному чемпіонаті України зі скелелазіння

У Києві пройшов молодіжний чемпіонат України зі скелелазіння, де в дисциплінах швидкість, болдеринг і трудність змагалися спортсмени чотирьох вікових груп: U14, U16, U18 та U20. Скелелази Донеччини стали переможцями та призерами чемпіонату.

Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації.

У дисципліні «швидкість» нагородами відзначилися 6 скелелазок Донеччини. У віковій групі U20 перемогла Катерина Голобокова. Серед спортсменок до 18 років «золото» здобула Ксенія Горєлова, «бронзу» – Марія Франкс. У категорії U16 срібною призеркою стала Анна Фалєєва. Серед скелелазок до 14 років перше місце посіла Владислава Панченко, друге – Вероніка Литвиненко.

За підсумками змагань у «болдерингу» срібні медалі у віковій групі U14 вибороли Костянтин Панков та Владислава Панченко.

У «трудності» на другій сходинці п’єдесталу пошани опинився Костянтин Панков (U14), на третій – Олександра Карапетянц (U16).

У двоборстві, де залік складався за результатами болдерингу і трудності, серед спортсменок до 16 років бронзовою призеркою стала Олександра Карапетянц, у категорії U14 друге місце посів Костянтин Панков, третє – Владислава Панченко.