Бійці Донецького прикордонного загону відсвяткували Великдень у бліндажах та в окопах.
Про це повідомили на Facebook-сторінці Донецького прикордонного загону.
![Донецькі прикордонники зустріли Великдень на бойових позиціях](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/1fa9532947fa0be4.jpg)
“Великдень прикордонники 1 загону зустрічали в бліндажах та окопах на бойових позиціях. Їм туди доставили паски, інші святкові смаколики”, — розповіли у загоні.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/438095441_997308462395999_7847773952279873291_n-1024x768.jpg)
Підрозділи об’їхав капелан загону отець Любомир, він прочитав молитви, освятив паски та крашанки, помолився з бійцями за перемогу.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/438172411_997308382396007_6716767862809551861_n-1024x768.jpg)
Великодні смаколики, розповідали у прикордонному загоні, отримали напередодні: “Волонтерські, з централізованих закупок, від школярів та небайдужих людей – прикордонники 1 загону отримали тисячі пасок до великодніх свят”.
Залиште коментар
Розгорнути ▼