Сьогодні до Дня вишиванки начальник Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін вручив вимпели-обереги рятувальникам та поліцейським евакуаційних груп «ФЕНІКС» та «Білий янгол». Ці чудові вимпели виготовили майстрині з Донеччини на яких закодовані слова «Воля», «Доля» та «Донеччина».
Про це повідомляє Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) у Донецькій області.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/424648346_853063216862418_2749546071994610075_n-1024x683.jpg)
«“Білі янголи“ та “Фенікси“ вже стали живими легендами, символами мужності, відваги та героїзму для всієї країни. Щодня, ризикуючи своїм життям, вони рятують життя наших людей з найгарячіших точок Донеччини», – Вадим Філашкін.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/443840559_853063250195748_673947422434390121_n-1024x683.jpg)
Нехай цей день принесе нам ще більше об’єднання та вірності національним традиціям.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/441179833_853063150195758_8968762502643446506_n-1024x683.jpg)
Залиште коментар
Розгорнути ▼