До Дня міста бібліотека підготувала книжкову виставку «Мій Краматорськ – частинка України»

В четверту суботу вересня краматорці, закохані в своє прекрасне місто, святкують День Краматорська. І хоча в умовах воєнного часу Книжчин дім Дитяча центральна бібліотека працює в якості локації Гуманітарного штабу Краматорської міської ради, до Дня міста бібліотекою була підготовлена книжкова виставка «Мій Краматорськ – частинка України».

Про це повідомляє “Книжчин Дім”.

“Відвідувачі мали можливість погортати книжки з історією міста, з інформацією про відомих земляків, які народилися тут, або певний період свого життя проживали чи працювали в нашому місті. Окремий розділ виставки присвячено тим краматорцям, котрі гідні бути представленими в нових назвах вулиць, що підлягають перейменуванню.
Хто любить свою малу Батьківщину, той має знати її історію, минуле та сучасне життя. Тому ми пропонували всім бажаючим перевірити свої знання про місто взявши участь у краєзнавчій вікторині «Краматорськ надзвичайний, Краматорськ унікальний».
Нікого не залишила байдужим виставка творчих робіт учнів Художньої школи «Моє улюблене місто»”, йдеться у повідомленні.

В своїх роботах діти за допомогою олівців, пензлів та фарб передали «своє бачення» про красу та благоустрій рідного міста, свої мрії про його майбутнє.