17 квітня, на базі КНП «ДТМО» КМР було проведено заняття з медичними працівниками лікарні на тему діагностики, лікування та профілактики паразитозів, зокрема малярії та інших. Заняття проводив лікар – інфекціоніст, завідувач інфекційним відділенням КНП «Дитячого територіального медичного об’єднання» КМР Яковенко Дмитро Вадимович.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/436233919_439628321897993_13055635482693198_n-1024x768.jpg)
Мета заходу підвищити настороженість лікувальної мережі до паразитологічних нозологій, в тому числі і до малярії – небезпечного інфекційного захворювання.
Залиште коментар
Розгорнути ▼