Для жінок з громад Донеччини проводяться тренінги з напрямку протидії насильству

Представниками Благодійного Фонду «Словʼянське серце», спільно з управлінням сімʼї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації протягом березня організовано цикл інформаційних сесій для жінок та дівчат з громад Донецької області.

Про це повідомляє Донецька обласна державна адміністрація.

Загалом у форматі офлайн та онлайн проведено 10 тематичних заходів для жінок та дівчат Добропільської, Костянтинівської, Краматорської, Криворізької, Миколаївської, Новодонецької, Олександрівської, Черкаської, Покровської та Святогірської територіальних громад.

Метою заходів є презентація проєкту та інформування про сервіси для постраждалих жінок, а також покращення навичок ідентифікації насильства за ознакою статі, домашнього насильства та методів їх подолання.

Активність реалізовано у межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні», який впроваджує Програма розвитку ООН в Україні із залученням Фонду ООН у галузі народонаселення, Структури ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок, за фінансової підтримки Європейського Союзу.