2 лютого в місті Київ майстер-клас з карате JKS провів спортсмен збірних команд України та Донецької області Назар Пархоменко.
Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/417420095_784671643698245_5657524804232198578_n.jpg)
Діти внутрішньо переміщених осіб стали учасниками заходу в рамках проєктів «Спортивний фронт Донеччини» та «Доступний спорт для дітей ВПО», що наразі впроваджує відокремлений підрозділ всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація карате» в Донецькій області.
Майстер-клас складався із занять як для молодших, так і для досвідчених спортсменів з Краматорської, Слов’янської та Маріупольської територіальних громад.
Залиште коментар
Розгорнути ▼