Для молоді Донеччини відбувся тренінг “Стресостійкість та розумова гнучкість”

28 березня Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром за підтримки Управління сім’ї, молоді та масових заходів НПВ проведено для молоді, молодіжних працівників та представників громад Донецької області онлайн тренінг “Стресостійкість та розумова гнучкість”.

Про це повідомляє Донецька обласна державна адміністрація.

На початку заходу учасники та учасниці ознайомились з річним проєктом із неформальної освіти для молоді Донеччини “Своя освіта”.

Під час тренінгу актуалізували знання щодо стресу, його впливу на організм людини, обговорили функції та види стресу. Дізнались, що стрес це неспецифічна, нормальна реакція організму на зовнішні або внутрішні подразники, яка дозволяє нам справлятись з новими викликами та адаптуватись. Розкрили поняття стресостійкість, розглянули як можна подолати стрес у нашому повсякденному житті. 

Онлайн тренінг із теми психологічної підтримки молоді будуть проходити на регулярній основі раз на місяць. Анонси і форми реєстрації можна знайти на офіційних сторінках Донецького обласного дитячо-молодіжного центру https://www.facebook.com/KramatorskDODMC

Онлайн-тренінг проходить в межах річної програми для молоді Донеччини “Своя освіта”, який заснований на основі проміжних результатів обласного опитування молоді та молодіжних працівників Донецької області, який проводився Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром за участі Управління сім’ї, молоді та масових заходів НПВ.