ГО “Фонд розвитку громади” передав гуманітарному штабу Краматорської міської ради гуманітарний вантаж.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/332881631_944261186755008_1102477713299429115_n-1024x681.jpg)
“1000 печей на твердому паливі (на дровах), 6000 складних каністр для води (10 літрів), 4000 універсальних ліхтарів (сонячний і електричний способи живлення), 4000 комплектів для дітей і дорослих (шапка, шарф, рукавички), 2000 теплих термоковдр, 2000 спальних мішків передано за нашим посередництвом працівникам гуманітарного штабу Краматорська міська рада.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/332685829_927599951758001_7783643197615134550_n-1024x681.jpg)
Речі призначені місцевим і тимчасовим мешканцям Краматорської громади, що належать до вразливих категорій населення або зазнали шкоди від російських обстрілів і потребують допомоги.
Цей великий вантаж було передано на Донеччину в рамках проєкту, який реалізується за підтримки наших партнерів Національної мережі розвитку локальної філантропії Філантропи та міжнародній благодійній організації ShelterBox.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/332957972_1002397590733394_8734546171964435247_n-1024x602.jpg)
Щиро вдячні за допомогу! Разом переможемо!”, – повідомили представники організації.
Залиште коментар
Розгорнути ▼