Для 98-річної жінки, яка пішки вийшла з окупованого Очеретиного, куплять будинок

Для 98-річної бабусі, яка пішки вийшла з тимчасово окупованого Очеретиного на Донеччині, здолавши близько 10 км, Монобанк купить будинок.

Про це співзасновник фінустанови Олег Гороховський написав у Telegram.

«Бабуся герой! Терпиш, терпиш, терпиш емоційно все це, намагаєшся робити те, що маєш, і те, що можеш, а потім читаєш таку історію, і все це виривається назовні. Ця бабуся, яка цілий день ішла під ворожими обстрілами – чорт, ну як же це можливо((( Монобанк купить Лідії Степанівні будинок, і вона в ньому обовʼязково доживе до того моменту, коли ця гидота зникне з нашої землі», – написав Гороховський.

Він нагадав, що ця літня жінка вийшла з окупованої росіянами території до українських військових, та опублікував відео з нею, яке було зроблене поліцейськими.

Нагадаємо, 98-річна жінка пішки вийшла з окупованої частини Очеретиного на Донеччині, під обстрілами пройшла весь фронт, подолала близько 10 км. Вона йшла весь день, без їжі та води, кілька разів падала без сил і, як вона каже, «засинала». Надвечір утомлену жінку побачили на дорозі військові та передали групі поліції «Білий Янгол».