Центр підтримки ВПО Краматорського району “Ми разом” запрошує дітей на заняття з йоги.
Розклад:
Вівторок, четвер: 15:30 — 16:30 діти віком від 5 до 12 років.
Реєстрація за номером +380662846795 (10:00-17:00 понеділок-субота)
Йога для дітей не те саме, що для дорослих, тому що маленьким треба рухатися і веселитися. Це психомоторна і духовна активність, яка за допомогою грайливого підходу спрямована на збільшення у дітей можливостей розслабитися і в той же час краще сконцентруватися, пізнати своє тіло, свої емоції, свої думки та життя, яке в цілому спрямоване на досягнення гармонійного розвитку тіла, розуму та свідомості.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/332377575_1413029302768013_2432729313196614920_n-1024x1024.jpg)
Залиште коментар
Розгорнути ▼