Дітей з Донеччини запрошують на заходи у Києві 5-7 липня

5 липня у просторі «Культурний хаб Донеччина» в Києві, пройдуть зустрічі для дорослих з нашої області, організатором яких є обласне комунальне підприємство «Центр кіномистецтва та культури».

Про це повідомляє Донецька обласна державна адміністрація.

«Культурний хаб Донеччина» в межах соціального проєкту «АКТИВНІ ПАРКИ – ЛОКАЦІЇ ЗДОРОВОЇ УКРАЇНИ» запрошує дорослих  на спортивні змагання в  веселій та дружній атмосфері, де можна буде не лише позмагатися, але й знайти нових друзів.

6 липня відбудеться родинне свято «Trend party» з показом мультфільму. Спільно з дітками ви зможете зануритися у світ ігор, творчості, спілкування та незабутніх моментів, наповнених радістю та захопленням.

Також буде проведено для дітей та дорослих музично-літературний вечір «Мрій, Кохай, Твори». Неймовірний дует – неперевершена вокалістка Ольга Четвертак і маестро Юрій Балджи подарують свій чарівний виступ.

07 липня заплановані для відвідувачів хабу: арт-терапевтичний сеанс для дітей та для дорослих, які постраждали від бойових дій; абетка анімаційного малювання з Володимиром Ликовим; музичне заняття з Katiko, дудл-арт з Денисом Дрейманом та кінопоказ сучасного фільму.

Чекаємо вас в нашому «Культурному хабі Донеччина», реєстрація на Telegram-каналі  за посиланням https://t.me/culture_space_donetchyna.