День народження з поліцейськими: правоохоронці здійснили мрію 12-річного краматорця

Цікавим та насиченим новими враженнями минув День народження для Сергія з Краматорська. Хлопець дуже захоплюється роботою поліцейських і мріє стати одним з них. І у цей день ювенальні інспектори допомогли імениннику відчути себе справжнім правоохоронцем.

Про це повідомляє Краматорське районне управління поліції Донецької області.

Знайомство Сергія з інспектором ювенальної превенції Микитою Чубучним відбулось на блокпосту. Підліток один їхав на електросамокаті через пункт пропуску. Заради безпеки хлопця поліцейський не дозволив йому самостійно рухатися трасою і відвіз його додому.

Через декілька днів поліцейському зателефонувала мама хлопчика з незвичним проханням. Вона сказала, що син хоче відзначити свій день народження у компанії поліцейських. Ювенальні інспектори з радістю зустріли нового друга з подарунками та солодощами.

У цей день іменинник вперше посидів у службовому автомобілі, спробував вмикати проблискові маячки, сирену, говорити у гучномовець та більше дізнався про роботу правоохоронців.

Сергію подобається робота поліцейського і в майбутньому він мріє працювати в поліції, мати напарника та затримувати злочинців. Хлопець був у захваті від нових незабутніх вражень та радів новим друзям.