Цікавим та насиченим новими враженнями минув День народження для Сергія з Краматорська. Хлопець дуже захоплюється роботою поліцейських і мріє стати одним з них. І у цей день ювенальні інспектори допомогли імениннику відчути себе справжнім правоохоронцем.
Про це повідомляє Краматорське районне управління поліції Донецької області.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/436221399_7513593738726878_1609343092424335456_n-1024x768.jpg)
Знайомство Сергія з інспектором ювенальної превенції Микитою Чубучним відбулось на блокпосту. Підліток один їхав на електросамокаті через пункт пропуску. Заради безпеки хлопця поліцейський не дозволив йому самостійно рухатися трасою і відвіз його додому.
Через декілька днів поліцейському зателефонувала мама хлопчика з незвичним проханням. Вона сказала, що син хоче відзначити свій день народження у компанії поліцейських. Ювенальні інспектори з радістю зустріли нового друга з подарунками та солодощами.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/441196298_7513593948726857_5361470700639778642_n-768x1024.jpg)
У цей день іменинник вперше посидів у службовому автомобілі, спробував вмикати проблискові маячки, сирену, говорити у гучномовець та більше дізнався про роботу правоохоронців.
Сергію подобається робота поліцейського і в майбутньому він мріє працювати в поліції, мати напарника та затримувати злочинців. Хлопець був у захваті від нових незабутніх вражень та радів новим друзям.
Залиште коментар
Розгорнути ▼