Дайджест медико-психологічних новин: які заходи відбуваються у хабах Донеччини?

Гуманітарні штаби, хаби, центри Донеччини провели низку заходів щодо підтримки здоров’я та психологічного відновлення для відвідувачів з числа внутрішньо переміщених осіб.

Про це повідомляє Донецька обласна державна адміністрація.

Центр підтримки ВПО Краматорського району «МиРазом» у м. Дніпро – консультації сімейних лікарів, індивідуальні заняття з логопедом, арт-терапевтичне заняття для жінок, казкотерапія «Я-Україна».

Центри підтримки ВПО Волноваського району «Пліч-о-пліч»:

м. Дніпро – психологічний тренінг «Профілактика емоційного вигорання фахівців, які працюють з людьми», «Ресурси в нашому житті»;

м. Жовті Води – тренінг з надання першої домедичної допомоги.

Соціально-психологічні хаби Торецької громади – заходи з ментального здоров’я, медичної допомоги (виїзд мобільної паліативної бригади, консультації лікарів, психологів), арт-терапевтичні заняття.

Гуманітарний хаб Мар’їнської міської військової адміністрації у м. Павлоград – реалізація програми соціально-емоціонального навчання, програми з безпеки «Зараз я сильний».

Соціальний хаб «Авдіївка. Вільні люди. Так було, так буде» у м. Умань – тренінг «Те, що нас ранить» з курсу психологічної трансформації «Шлях до зцілення душі», заняття з людьми поважного віку щодо підтримки ментального здоров’я.

Хаб Очеретинської громади у м. Кам’янське – психологічний тренінг (вправи, ігри, метафоричні карти «Терапія щастя»).

Центри «ЯМаріуполь» – заходи та консультації щодо медичної допомоги та психологічної підтримки маріупольців:

м. Тернопіль – тренінг «Скарги дорівнюють бажанням»;

м. Дніпро – майстер-клас «Глина лікує душу»;

м. Київ – зустріч з психологами, лікарями, отримання консультацій та оглядів, рецептів на ліки, заняття з каністерапії, арт-терапевтичні заняття, інформаційні зустрічі до Дня психолога.