Чим допоможуть мешканцям міста фахівці Краматорського центру зайнятості

Фахівці Краматорського міського центру зайнятості продовжують надавати консультаційні послуги населенню міста в приміщенні Управління праці та соціального захисту населення Краматорської міської ради.

Кар’єрні радники ознайомлюють зацікавлених осіб з джерелами пошуку актуальних вакансій, з Єдиним порталом вакансій з пошуку роботи https://jobportal.dcz.gov.ua, презентують онлайн-сервіси Державної служби зайнятості, консультують щодо реєстрації в службі зайнятості у період військового стану, а саме можливістю реєстрації через Портал Дія та сайт Державної служби зайнятості
https://www.dcz.gov.ua/storinka/reyestraciya-bezrobitnyh-2022.

Консультанти роботодавців щодня надають всебічні послуги суб’єктам господарювання. Інформують щодо подання звітності, оформлення компенсації за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, компенсації частини витрат на оплату праці або єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування деяких категорій зареєстрованих безробітних та пояснюють зручність використання електронного кабінету роботодавця на сайті Державної служби зайнятості https://www.dcz.gov.ua/cabinet.

З метою допомоги у виборі або зміні професії, виду діяльності з урахуванням індивідуально-психологічних характеристик, професійних інтересів, нахилів, стану здоров’я, особливостей життєвих ситуацій та потреби ринку праці фахівці центру зайнятості проводять профорієнтаційні послуги в онлайн режимі.

Ситуація, яка сьогодні склалася на ринку праці м. Краматорська, підштовхує багатьох людей шукати можливість працевлаштування через професійне навчання. Зрозуміло, що в умовах воєнного стану треба це робити швидко і цілеспрямовано. Навчання в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості це і є той варіант ефективної підготовки висококваліфікованих робітників в найкоротші терміни.

Отримати консультації можливо за адресою: м. Краматорськ, вул. Героїв Небесної Сотні, 23, каб.109 з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 12.00.

Телефон гарячої лінії Краматорського міського центру зайнятості 068 798 6636.