Протягом останнього року в регіоні збільшилася чисельність безпритульних тварин. Дбають про них здебільшого небайдужі мешканці та волонтери.
Але нещодавно Благодійний Фонд Едуарда Мкртчана разом з Громадською Організацією «Ротарі Клуб» Київ» привезли до Краматорська кілька палет різноманітного корму для собак. Передали їх одразу місцевому Центру стерилізації та адаптації безпритульних тварин, зауважили у фонді.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/333794329_1433943610749161_5831944801651037418_n-1024x683.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/333692137_1368736287275418_4722441874529757335_n-1024x683.jpg)
Залиште коментар
Розгорнути ▼