Благодійний Фонд братів Мкртчан: підтримка громад Донеччини на шляху до Перемоги України

Ідея створити благодійний фонд визрівала у нашій родині довго. Ми реалізували низку соціальних ініціатив перед тим, як у липні 2021-го офіційно зареєстрували Фонд. Засновником став Едуард Мкртчан, який виявив лідерство і готовність уособлювати команду.

Про це повідомляє Благодійний Фонд Едуарда Мкртчана.

Ми впроваджували соціальні та технологічні інновації, підтримували вразливі категорії громадян, сприяли розвитку культури, спорту і краєзнавчої ідентичності. До початку повномасштабної війни реалізували низку проєктів і мали масштабні плани на майбутнє.

Все змінилося 24 лютого 2022 року… Втім, наша команда адаптувалася до нових реалій. Із першого дня війни разом з міжнародними партнерами з гуманітарних місій забезпечуємо людей на прифронтових територіях продуктами та життєво важливими товарами. А громади – будівельними матеріалами, медичним обладнанням, автомобілями швидкої допомоги. Передали тисячі пічок, сотні генераторів, десятки машин і систем очистки води.

У березні 2022-го Едуард Мкртчан вступив до сил оборони України. Але понад двох років продовжував координувати команду і програми Фонду.

Наразі відчуваємо необхідність удосконалити систему управління Фонду. З огляду на плани масштабувати проєкти. Тому ми стали Благодійним Фондом братів Мкртчан.

Нова назва відповідає дійсності, оскільки із самого початку Фондом опікувалися усі троє братів – Едуард, Рафаель та Арам. Але публічна відповідальність покладалася саме на Едуарда. Тепер ми фокусуємося на усій родині.

Фонд братів Мкртчан нарощуватиме активність до національного рівня і надаватиме підтримку громадам і мешканцям з різних регіонів, що постраждали від війни. Разом з усією Україною наближаємо Перемогу.