Біля стели на в'їзді в Донеччину замайоріли особливі Стяги

Біля стели на в’їзді в Донеччину замайоріли особливі Стяги

Вони дуже цінні, бо на них – особливі слова, кольори й знаки. Прапори встановлені на металевих жердинах тих бригад, батальйонів і підрозділів Сил оборони, які героїчно боронять Донеччину від російського окупанта і дають гідну відсіч кровожерливим ворогам.

Бійці окремого спецпідрозділу разом з CIMIC напередодні відновили фундамент біля стели, очистили місце від сміття, поварили та пофарбували металеві жердини для прапорів, одним словом успішно втілили в життя творчий проект представників командування «Донецьк» а також офіцерів ЦВС.

Сьогодні Донецька область знаходиться у центрі військового протистояння між українцями та російськими окупантами. Кровопролитні бої зі її територію тут йдуть кожен день. Тому стела при вʼїзді до Донецької області залишається бути тим знаковим місцем, яка символізує непоборність духу українських оборонців на Сході країни що найкраще передає, яка жорстока війна у нас триває.

На буквах стели можна побачити безліч написів та синьо-жовтих стрічок. Це і особисті автографи бійців і навіть послання – агресору в напрямку російського корабля… Але більшість військових, волонтерів, медиків, капеланів які їдуть в район бойових дій або виїжджають звідти після виконання завдань, охоче тут фотографуються. І нехай на їхніх світлинах залишаться в памʼяті ці особливі прапори, нехай вони закарбуються в пам’яті майбутніх поколінь. Бо це Стяги – наших захисників і захисниць які героїчно б’ються за свободу українців і за Україну!