Купання та плавання – це хороший, корисний і активний відпочинок. Вода приносить багато задоволення, але також вона може завдати багато неприємностей людям, які не дотримуються правил безпечної поведінки на воді.
Про це повідомляє 12 Державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України у Донецькій області
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/441215981_926644102593951_6002546250904527459_n-1024x683.jpg)
Тому, інспектори Краматорського районного управління провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням на місцевій водоймі та надали декілька порад містянам під час відпочинку, а саме:
- Надавайте перевагу відпочинку лише на обладнаних пляжах або місцях для купання;
- Не входьте у воду після вживання алкогольних напоїв;
- Перебувайте у воді не більше 20 хвилин;
- Не пірнайте у воду після тривалого перебування на сонці;
- Не купайтеся в невідомих місцях та не запливайте далеко;
- Не пірнайте у воду з містків, дамб, причалів, дерев.
Дотримання цих правил — це запорука здорового і безпечного відпочинку! На завершення заходу фахівці ДСНС вручили співрозмовникам листівки превентивного характеру.
Залиште коментар
Розгорнути ▼