Артист з Італії провів шоу для дітей у Краматорську

Італієць Марко Родарі приїхав до Краматорська. Для місцевих дітей він влаштував свято: демонстрував фокуси та роздавав подарунки. Це сьомий візит клоуна до України за рік повномасштабної війни.

Про це пише Суспільне.

Марко показував дітям фокуси з мотузками, водою, прапорами, книжками. Італійський артист з початку повномасштабного вторгнення періодично їздить до України, щоб підтримати дітей. Не вперше він і на Донеччині.

Минулого місяця я був в Бахмуті. Там сильно бомблять. Діти — невелика група дітей — були дуже закриті. Але за одну хвилину діти почали посміхатися. Це для мене дуже важливо, тому що можу приїхати в будь-яке місто: у Бахмут, Ізюм, Харків, Краматорськ. Всюди хочу нести дітям ці посмішки, навіть якщо вони зараз дуже зажаті і дуже сумні”, — каже італієць.

Марко — родич італійського письменника Джанні Родарі. Працює чоловік не тільки в Україні, а й в інших країнах, де була війна. Був у Сирії, Ірані. Артист розповідає, що родина переживає за нього, але розуміє прагнення допомогти дітям, які переживають війну.

Цього разу Марко приїхав до України на два тижні, виступив у Краматорську та Костянтинівці. Далі, за планом, — Харківська область.

Ми були і в Бахмуті, і в Часовому Ярі. Був один момент: поруч впала ракета С-300. Всі ми перелякались, дитина заплакала. Але він почав фокуси показувати і всі вони відволіклися”, — розповідає Ольга Бондар, голова правління волонтерського об’єднання “Доброчинець”, яка допомагає Марко Родарі в організації виступів.