ДТП

Алгоритм дій при ДТП від патрульної поліції Краматорська

Алгоритм дій, якщо потрапили в дорожньо-транспортну пригоду. Від подібних ситуацій ніхто не застрахований, тому варто знати, що треба зробити насамперед і як діяти надалі.

Про це повідомляє Патрульна поліція Краматорська та Слов’янська.

Зʼясовуємо, чи є травмовані внаслідок ДТП.

Насамперед перевіряємо власний стан і стан інших осіб, які стали учасниками ДТП. За наявності травмованих викликаємо швидку за номером 103.

Викличте поліцію.

Оператору 102 необхідно назвати точне місце події, повідомити про наявність/відсутність потерпілих та якщо є потреба — про виклик інших спецслужб (наприклад ДСНС для деблокування осіб).

Чи варто казати, що залишати місце події та тікати від поліції — погана ідея? Тож залишаємось біля транспортних засобів до моменту приїзду патрульних та слідкуємо, щоб все залишилось на своїх місцях.

Зробити фото/відео з місця ДТП.

В жодному разі не переміщуйте транспортний засіб та не прибирайте рештки від нього — багато з цих деталей надалі допоможуть охоронцям порядку зʼясувати обставини події.

Якщо є можливість, — увімкніть аварійну світлову сигналізацію та виставте знак аварійної зупинки, щоб убезпечити себе та інших учасників дорожнього руху.

Але найголовніше — зберігаємо спокій та не панікуємо.